Hodnocení

Jak hodnotit jenom hlavní profilové fotky?

Abys mohl hodnotit jenom fotky, které mají uživatelé v profilu nastavené jako hlavní, stačí jenom v menu hodnocení kliknout na hodnocení profil. fotek.

Jak hodnotit jenom vedlejší fotky?

Když budeš chtít hodnotit jenom neprofilové fotky (vedlejší fotky), stačí kliknout na hodnocení neprofil. fotek. Pro více informací tomto hodnocení přejdi na heslo Vedlejší fotky

Jak hodnotit další profily?

Jestli nechceš hodnotit fotku, kterou ti systém nabídnul, stačí ji jednoduše vynechat a přejít na další(položka hned vedle hodnotící stupnice).

Menu

V podmenu u hodnocení si můžeš vybrat, jestli chceš hodnotit hlavní, nebo vedlejší fotky. Položka úvodní strana tě pak vždy přivede zase na začátek.

Vyhledávací filtr

I u hodnocení si samozřejmě můžeš vybrat, koho chceš hodnotit. Jednoduše si nastav filtr podle svých představ a vzhůru do toho!:)

Hodnotící stupnice

Základem hodnocení na Líbímseti je hodnotící stupnice 1 - 10, kde nejlepší je desítka a jednička pak zákonitě nejhorší.

  • pokud nechceš hodnotit momentálně zobrazenou fotku, můžeš kliknutím na další přejít na další fotku
  • vrátit se k fotce, kterou jsi hodnotil posledně, pak můžeš kliknutím na předchozí

Hodnocení neprofilových fotek

Nemusíš samozřejmě hodnotit jenom hlavní fotky. Na stránce hodnocení můžeš jednoduše přejít na jedno ze zvýrazněných klíčových slov (což tě přesměruje na seznam všech fotek, které toto klíčové slovo obsahují), nebo si zadat vlastní klíčové slovo do vyhledávacího pole pod klíčovými slovy (tagy).