Life

Co jsou akce přátel a moje akce?

V novém konceptu LíbímsetiLife si můžeš vytvářet vlastní kalendáře akcí. Jednoduše si vybereš akci, na kterou půjdeš a přidáš si ji (přihlášením se na danou akci) do seznamu svých akcí. Na hlavní straně LíbímsetiLife pak vidíš akce, na které jsi se přihlásil ty a na které tvoji přátelé.

Jak se můžu přihlásit na akci?

V tipech a srazích najdeš ty nejlepší akce ve tvém regionu plus akce Líbímseti. Na ty se pak klasickým způsobem přihlášíš přes talčítko přihlášit se na akci, které najdeš hned pod vizuálem akce.

Kde najdu fotoreport z akce, na které jsem byl?

V sekci fotoreporty. Jsou tam všechny fotoreporty z akcí Líbímseti a mraky a mraky fotek ze všech možných dalších akcí, takže ti stačí jen vyhledat akci, o kterou ti jde (buď podle místa, nebo data).

Oficiální akce Líbímseti

Líbímseti v rámci svých širších aktivit organizuje pro své uživatele i oficiální srazy, kde se mohou seznámit takříkajíc i tváří v tvář;) Informace o každé jednotlivé party Líbímseti najdete vždy na hlavní straně sekce LíbímsetiLife.

Jak poznám oficiální párty Líbímseti?

Oficiální párty se pozná tak, že je ve srazech vyznačena tučnou barvou, vždy je komunikované první město, kde se akce koná, následně název párty.

Jak se o Líbímseti párty dozvím?

Na akci tě pozve clubberka, která ti pošle vzkaz s pozvánkou a prolinkem do sekce, kde se můžeš zaregistrovat. Doporučujeme ti tvojí registraci zkontrolovat (zda-li je tvůj nick na guest listu), aby u vchodu nedošlo ke komplikacím.

Co musím udělat proto, abych se na párty dostal zdarma?

Musíš se zaregistrovat v sekci LíbímsetiLife

 

Co se stane když na guestlistu nebudu?

 

Bohužel budeš muset zaplatit normální vstupné, které klub vybírá.

Jak u vchodu poznají že jsem z Líbímseti?

U vchodu do klubu narazíš na hostesky, které tě podle přezdívky najdou na guestlistu a následně budeš vpuštěn do klubu. Při sdělování přezdívky se vyjadřuj srozumitelně, zřetelně a nahlas, ve vetšině případech za tebou stojí velký dav lidí, který se do klubu chce dostat:)

Od kolika let na párty pouští?

Pokud není uvedeno jinak, na všechny akce pouštíme od 15-ti let

Kde najdu všechny fotky a videa z akce?

Všechny fotky z akce najdeš většinou již druhý den na fotoreportech Líbímseti www.fotoreporty.cz.

Moje akce

V levém sloupci vidíš akce, na které ses přihlásil a které tě čekají. Můžeš také přepnout na seznam akcí, na kterých už jsi byl.

Akce přátel

Hned pod svými akcemi najdeš boxík s akcemi tvých přátel, takže se můžeš mrknout kam se chystají oni a přihlásit se na akci také.

Menu

LíbímsetiLife má vlastní orientační submenu. Většinu z jeho položek najdeš na i na hlavní stránce sekce.

 

přehled

 

Přehled funguje jako hlavní stránka sekce LíbímsetiLife. Ať už budeš kdekoliv (projíždět fotoreporty, akce, srazy, atd.) kliknutím na přehled se vždycky vrátíš na výchozí stránku.

akce

V akcích je kalendář se všemi oficiálními akcemi Líbímseti. Najdeš tu přehledně podle dnů, kdy a kde bude další akce Líbímseti a můžeš se na ní přihlásit.

fotoreporty

Sekce fotoreportů je samostatná podsekce, kde najdeš všechny fotky ze všech akcí Líbímseti a díky velké databázi a rozpětí našich fotografů i fotky ze všech větších akcí po celé ČR. Více o fotoreportech v samostatném hesle fotoreporty.

 

tipy a srazy

 

V tipech a srazech je kalnedář, kde jsou všechny akce, které nejsou oficiálními akcemi Líbímseti. Jedná se o naše Líbímseti tipy na party (party, které by se vám podle nás mohly líbit), tak i o všichny akce uživatelů Líbímseti. Ano, každý si může zadat vlastní sraz. Stačí si jen otevřít přes položku akce kalendář, vybrat datum a přes jednoduchý formulář zadat vlastní sraz, kam se budou moci hlásit další jeho přátelé i všichni ostatní uživatelé, které sraz zaujme.

 

moje akce

 

V mých akcích najdeš seznam všech akcí, na které jsi přihlášen (zaregistrován), nebo i těch, na kterých už jsi byl.

 

kluby

 

V sekci kluby jsou všechny významnější kluby po celé ČR s adresou, otevíračkou i komentářem. U každého klubu navíc najdeš fotogalerii z posledních parties, které se tam konaly, případně tipy na nadcházející akce.

soutěže

V soutěžích můžeš vyhrávat lístky na všemožné akce, party a koncerty. Každá jednotlivá soutěž má svá vlastní pravidla, tak si je nezapomeň pořádně pročíst!