Moje Líbímseti

Rychlé nastavení

V panelu rychlého nastavení (modrý rámeček s přihlašovacími údaji vpravo nahoře) si můžeš jednoduše zkontrolovat to nejzákladnější: upozorníme tě v něm na to, jestli ti někdo napsal nový vzkaz/email, nebo jestli máš nový pár. Jednoduše si v něm také můžeš konfigurovat svoje nastavení, nahrát nové fotky, založit nová, či upravit stávající alba, podívat se na seznam svých přátel a oblíbených a v neposlední řadě skočit na seznam svých VIP funkcí.

Přátelé online

Hned pod panelem rychlého nastavení najdeš seznam svých online přátel a oblíbených, takže jim můžeš hned napsat;)

Návštěvy profilu

V panelu návštěv profilu si můžeš zkontrolovat, kdo se naposledy díval na tvůj profil, nebo si jedním klikem přepni do zobrazení seznamu svých návštěv a podívej se, na koho ses napolsed díval/a ty! U obou seznamů okamžitě vidíš, kdo je momentálně online (to, že je online poznáš podle zelené ikonky u profilu), i kdo na tvém profilu zanechal stopu.

Nastavení

V nastavení profilu si můžeš nastavit úplně všechno, co tě napadne: profil na seznámení, vzkazy, emaily, všechny fotky, alba, páry, nejvhodnější protějšek, VIP funkce i přátele. Asi nejdůležitější je si zezačátku vyplnit informace o sobě:

 • osobní
 • postava
 • závislosti
 • sporty
 • zájmy
 • oblíbené
 • majetek
 • hudba
 • intimně
 • povaha
 • názory
 • partner
 • přátelé
 • fotky

Menu

vzkazy

přes vzkazy můžeš napsat každému uživateli na Líbímseti. Stačí jen kliknout na položku napsat vzkaz a do prázdného pole napsat, komu chcete psát. V došlých vzkazech si můžeš projíždět všechny vzkazy, které ti kdo kdy poslal a v odeslaných vzkazech zase ty vzkazy, které jsi psal ty. Můžeš si také nastavit, jak chceš zobrazovat seznam vzkazů: jestli s fotkami uživatelů, nebo bez.

emaily

svoji vlastní emailovou adresu dostane každý registrovaný uživatel Líbímseti. Od chvíle, co ses registroval/a můžeš vesele používat adresu ****@libimseti.cz, kde hvězdičky symbolizují tvůj nick na Líbímseti. Email funguje naprosto intuitivně, takže se ho snadno naučí používat úplně každý. Kdyby snad ne, stačí se zeptat na info@libimseti.cz, kde vám rádi pomůžeme :)

páry

v párech vidíš seznamy všech svých párů. Můžeš si listovat nabídkami od lidí, kteří by se s tebou rádi seznámili, či těch, se kterými by ses rád/a seznámil/a ty! Pár se vytvoří tím, když někdo u tvého profilu klikne na ANO u možnosti Seznámit se. Stejně tak to platí, i když ty klikneš na ANO u někoho, s kým by ses chtěl/a seznámit ty. Hotový pár pak znamená, že seznámit byste se chtěli oba a nic už nebrání tomu, abyste si začali psát :)(myslím, že by tu měla být zmínka o tom, že je možnost mít u profilu nastaveno jestli mi můžou všichni psát bez toho abychom měli hotový pár (tj oba si klikli na ANO) nebo jen psaní v případě hotového páru a kde je možnost si to přenastavit)

 

můj profil

kliknutím na položku můj profil se můžeš podívat na svůj profil tak, jak ho vidí ostatní uživatelé. Stejně tak se na něj můžeš podívat i zadáním adresy http://libimseti.cz/****, kde hvězdičky symbolizují tvoji přezdívku.

 

VIP členství

 

abys získal více výhod při používání Líbímseti, musíš si objednat VIP členství. Když budeš mít VIP členství aktivní, můžeš začít využívat jeho funkcí. Přes seznam známek se můžeš podívat, kdo tě jak hodnotil, přes graf hodnocení se můžeš podívat, jak tě procentuálně hodnotí muži, ženy, nebo nepřihlášení návštěvníci Líbímseti, můžeš se taky dozvědět, kolikrát si tě ostatní uživatelé Líbímseti dali do oblíbených. Můžeš se také podívat, jestli si adresát přečetl tvůj vzkaz, objednat si detailní statistiky fotky, nebo si nechat vypsat nekonečný seznam všech návštěv tvého profilu.

nastavení, fotky, videa

 • v nastavení si můžeš konfigurovat ignorace, nastavit si vlastní sadu smajlíků, upravit si osobní údaje, změnit heslo, nastavit si svůj profil na seznámení (klíčová slova a popis profilu), nebo si zrušit účet.(vysvětlit klíčová slova-proč a kdy se zobrazují červeně)
 • v nastavení si také můžeš upravit všechny informace o sobě. Představit se ostatním, napsat, jakou posloucháš hudbu, co tě baví, a co ne, jaká jsi povaha, jaké máš názory a zájmy apod.
 • v této položce si můžeš také nahrávat nové fotky do profilu (více o tom, jak nahrávat fotky, najdeš zde), upravovat nová, i stávající alba, nebo si pustit videa, která máš v oblíbených (více o videu na Líbímseti v sekci video.libimseti.cz).

 

přátelé, oblíbení

 

v přátelích se můžeš mrknout na to, koho všechno máš v přátelích a kdo má v přátelích tebe, můžeš se mrknout na to, kdy se kdo naposledy přihlásil, můžeš si u svých přátel měnit veřejné i soukromé komentáře, můžeš si je ze svýách přátel samozřejmě také mazat. Kromě toho se můžeš podívat i na to, jaké mají tvoji přátelé hodnocení. Samozřejmě i zde platí, že zelená ikonka u profilu znamená to, že uživatel je momentálně online na Líbímseti.

Novinky přátel

V novinkách přátel můžeš hned po přihlášení zkontrolovat to, jestli si někdo z tvých přátel zrovna nenahrál nějakou novou fotku, nebo jestli se nepřihlásil na jednu z našich akcí.

Co píší přátelé

Hned vedle novinek tvých přátel se mrkni na to, jestli náhodou někdo z tvých přátel nenapsal něco nového do blogu, do diskuze, nebo do klubu. To všechno můžeš zjistit jednoduchým přepínáním.

Nastavení filtru

V nastavení filtru si můžeš nastavit vyhledávací kritéria pro výpis těch uživatelů, kteří by tě mohli zajímat a se kterými by ses třeba rád seznámil/a, nebo pokecal/a. Jednoduše si zvolíš region, odkud by tvůj nový kámoš, nebo nová kámoška měla být, věk a kdy se naposled přihlásil/a (jestli se přihlásil/a naposled třeba včera, znamená to, že asi bude na Líbímseti častěji než někdo, kdo se přihlásil naposledy před měsícem). Pak už stačí jenom stisknout tlačítko a hned ti vyjede seznam tvých nových potenciálních kámošů ve tvém věku a ze stejného okresu jako jsi ty sám/sama!

Moje akce

V seznámku tvých akcí se můžeš podívat, na jaké jsi se přihlásil akce, na jakých akcích už jsi byl, nebo na jaké akce jdou tvoji přátelé. U akcí, na které se chystáš, můžeš samozřejmě pozvat i všechny svoje kámoše.

Naše další stránky

V pravém sloupečku se můžeš podívat i na naše další stránky. Můžeš si prolistovat tím, co je nového v Magazínu, podívat se jaé akce ti LíbímsetiLife připravilo a nebo v jakých diskuzích to žije.